confessions

unflix

1. nesil yazar - stajyer

  1. toplam entry 44
  2. takipçi 1
  3. puan 539

norm ender

unflix
yıllardır türkiye de rap hizmeti veren daha sonrasında verdiği hizmetlerin amerikamda yayıldığını söyleyen sanatçıdır. ciddi parçaları bulunmaktadır. günümüz de birçok kişi ezik gibi görse de en iyilerdendir.

türkiye'nin eğitim sistemi

unflix
Dönemin eğitim başkanları kendi dönemlerinde ki sorunlara çözüm bulmuşlardır. Bunu tespit edebilirsiniz. her dönemin meb başkanlarına baktığınız da kendi okul dönemlerinde ki sorunlara gerçekten çözüm üretiyorlar. günümüzü 20-30 yıl öncesinden takip etmeleri çok kötü. sınav sistemi de 3-4 yılda değişmesi çok olumsuz bir durumdur.

call of duty mobile

unflix
tencent games tarafından üretilen ve pubg nin barındırdığı özellikleri basit bir mod gibi göstermeye çalışan bir oyundur. İlk çıktığı zamanlarda ciddi rekorlar kıran oyun pubg kadar sürükleyici olmamıştır. Battle royale kısmı bilerek tutucu yapılmamış 2 oyunun da oynanması hedeflenmiş. Oyuncu çekmek açısından önemli bir tekniktir.

yandex

unflix
google'den sonra gelen en başarılı şirketlerdendir. Rus menşeili arama motorudur. Google gibi bir rakibi karşısında çokca ziyaretçisi bulunan bir arama sayfasıdır. Google gibi özellikleri kendi bünyesine almak isteyen şirkettir. Rusya da açık ara en çok kullanılan arama motorudur.

çukur

unflix
ilk sezonu gerek senaryo açısından gerekse oyunculuk açısından son derece güzel olan dizidir. Fakat birçok Türk dizisi gibi ilk sezondan sonra yanlış ve reyting kaybı yaşayan dizilerden olmuştur. İçerde gibi dizilerin devam etmesi gerekirken bu dizilerin 1 sezonu yeterli oluyormuş.

16 kasım 2019 bursa depremi

unflix
Gece saat 03:00 sıralarında merkez üssü tam olarak Bursa Osmangazi olan ve derinliği açısından rahatça hissedilir bir depremdir. 5 Km derinlikte meydana gelen deprem 3.0 büyüklüğünde. Fakat bu fay hattında yüzeye yakın depremler aynı Ankara gibi hissedilir derecede olmaktadır.

14 kasım 2019 türkiye izlanda maçı

unflix
Türk halkının neredeyse 5 aydır beklediği o coşkulu mücadeledir. Yapılan saygısızlıkları türkiye içerisinde oynanacak maçta geri iade edecektir. Oyunu ise çok rahat bir şekilde kazanacağımız maçtır. Gerek taraftarın desteği vs. Kazandığımız da ise euro 2020'e hak kazanacağız.

evin en küçüğü olmak

unflix
büyük ihtimalle mutlska büyük olmayı düşünen kişilerdir. Fakat bazı durumşar da küçük olmak çok daha iyi olabilir. İyi bir abi veya ablanız olduğunda sizlere bilgiyi daha erken yaşta aktaracaktır. Bu sebepten ötürü milletin 15 yaşında öğrendiği bilgileri sizlerin daha erken öğrenmeniz mümkündür.

internet

unflix
20. yüzyılın sınları ve 21.yüzyılın başlarında kurulan hayatımızon her an içerisinde olan teknolojinin gelişmişliğidir. Günümüz de her geçen gün ciddi büyüme kaydetmektedir. Sayısız işlevi tek bir araç ile yapılması da mümkündür. Film izlemek, oyun oynamak, müzik dinlemek en önemlisi iletişim kurmak da artık çok kolay. Bilgiye erişmek bile saniyeler içerisinde mümkün.
0 /