confessions

sahsinamunhasirbiri

1. nesil Admin - öğretmen

  1. toplam entry 421
  2. takipçi 9
  3. puan 5450

tuvalet demenin 8 tonu

sahsinamunhasirbiri
ana dilimiz olan türkçe'de birden fazla kelime ile ( 8 adet ) aynı durumu ifade edilen yer "tuvalet" tir. Türk dil kurumu tarafından onaylanan kelimeler ise şunlardır;

- tuvalet
- abdesthane
- kademhane
- ayakyolu
- hela
- memişhane
- yüz numara
- kenef

iddaa rakip bul ligi

sahsinamunhasirbiri
İsim sponsorunun "iddaa" olduğu ve halı saha maçlarının zirvede oynandığı bir lig'tir. Şuan 20 İl'de devam eden "Rakip Bul" turnuvaları tam gaz devam etmektir. Maçlarda sağlık ekibi, hakem, maç sonrası röportajlar ve en önemlisi maç sonrasında Rakip Bul Sitesi 'nden izleyebileceğiniz geniş özetler ve istatistikler bulunması en büyük tercih sebebi olsa gerek.

pablo escobar

sahsinamunhasirbiri
dünyada madde kullanımının en büyük etkeni olan, servetinin tamamını illegal yollarla kazanarak, yasal düzenin en büyük karşıtlarından birisi haline gelen ama aynı zamanda bir halk kahramanı olmayı başaran bir kolombiyalıdır kendisi!

erkeklerde alkolün yan etkileri

sahsinamunhasirbiri
yakın arkadaşlar ile bokunu çıkartana kadar içip sonrasında ortam içerisinde verilen gereksiz gazla beraber rehberindeki tüm kızların teker teker aranması, instagram'dan atılan piiz sofrası ve geceye dair ne kadar anlamsız söz var ise paylaşılması durumudur.