gece yenilen yemek

sahsinamunhasirbiri
Öğünlerin en güzeli, en üşenilmezi, en bağımlılık yapanıdır. Uykunun yarıda kesilip, üşenmeden kalkıp sofra hazırlanmasıdır. Yenilen yemek sonrası vücudun tam anlamı ile sindirememesi ve sonrasında "üstüme bir ağırlık çöktü aga keşke yemeseydim be!" dedirten tıkınmaca şeklidir.

yasin obuz

hayalperest
daha önce, yine tv8 programında yemekteyiz programına katılarak ün yapıp daha sonra master şef programına katılan şu anda da survivor programında olan yeşil gözlü bir kişidir.

ekmek kuyrukları

sessizlik
Sokağa çıkma yasağının ilan edilmesiyle beraber halkın fırınlara akın etmesi ve sosyal mesafeyi hiçe sayması durumunutanımlayan ifade. Bu hafta sonu da aynı şeyin tekrarlanacağı düşünülmektedir.

crack kullanmak

farmasiyen
çoğu kişinin yaptığı illegal uygulama. patch denen şey de aynı işlevi görmektedir. ilaçlama olarak da isimlendirilmektedir. pek çok kişinin kullandığı windows bile cracklidir. antivirüs programlarının bile cracki mevcuttur, bu da ayrı bir ironi olarak karşımıza çıkmaktadır.

bedava sitem

farmasiyen
(bkz:tr.gg) uzantılı ücretsiz sitecikler kurmanızı sağlayan ve uzun yıllardır faaliyetini sürdürmekte olan bir platform. 2000'li yıllardan kalma çok kötü tasarıma sahip bir de forumu vardır ve gönderdiğiniz mesajların çokluğuna bağlı olarak "bs-bağımlısı" rütbesi vermektedir.