islami forumlardaki sorunsallar

farmasiyen
Pek çok islami forumda rastlayabileceğiniz problemler bütünü. özellikle bunlar (bkz:mumsema) ve (bkz:islam tr) gibi platformlarda daha yaygındır. Ateist-kominist-hıristiyan vs. tartışmaları, yalan yanlış bilgi kirliliği, kendisi gibi düşünmeyen insanları aşağılamak ve hatta dinsiz olmakla suçlamak, bu forumlarda görülen olumsuzluklardan sadece birkaçıdır.

zihni sinir

Benq
1977 yılında İrfan Sayar tarafından GırGır dergisinde yaratılmış olan çizgi roman karakteri. Porof. Zihni Sinir, proje kelimesi yerine "Proce" sözcüğünü kullanır. Çünkü proceleri, hepimizin kafasında böyle bişi olsa ne güzel olurdu dediğimiz aslında çok alakasız ve kullanışsız fikirlerden ortaya çıkmış çizimlerdir.

mikail kafadar

sessizlik
Tekirdağ'da kan donduran cinayetin faili. Arkadaşı Fırat Gültaş'ı öldürdükten sonra karşısında polisleri gören Kafadar aynı bıçakla hiç düşünmeden kendi canına kıymış ve Türkiye'nin kanını dondurmuştur.

mesut özil

hayalperest
Mesut Özil, Türk asıllı Alman millî futbolcudur. Premier League takımlarından Arsenal'de forma giymektedir. Oyun Kurucu mevkinde görev yapan oyuncu, 2006 yılından itibaren Almanya'nın genç millî takımlarında millî takım kariyerine başlayan Özil, 2009 yılından bu yana ise Almanya millî takımında oynamaktadır. bunların dışında Hindistan'nın Bangalore şehrinde 23 çocuğun hayatını değiştiren ameliyatları üstlenen kişidir. ( bu davranıştan dolayı kendisini tebrik ediyoruz, umarım herkese örnek olur )

frank de boer

sessizlik
Hollandalı teknik direktör. Coronavirüs testinin negatif çıkmasına üzülen ve "keşke pozitif çıksaydı hiç olmazsa tedavi olup bağışıklık kazanırdım" diyen kişidir ve kendisiyle çelişmektedir. Madem öyle hemen tedavi olup bağışıklık kazanacağına eminsin ve bu kadar isteklisin, Coronalı hasta bol onların yanında dur yüzüne hapşırsınlar sen de kapmış ol diye düşündüren kişidir.

çok yaman

slvky
yeditepe üniversitesi hukuk fakültesinden mezun olan (bkz:Can Yaman) oynadığı dizilerden daha çok şu sıralar yurt dışından gördüğü ilgiyle gündemde olan bir oyuncumuz. Hayranlarının peşinden koştuğu videolarla adından çokça bahsettirdi. Türkiye de kaslarından çok oyunculuğunu geliştirseydi aynı ilgiyi burada da görebilirdi bence :) Yiğidi öldür hakkını yeme demişler çalıştığı alanda başarısı da göz doldurmuyor değil

küçük prens

tonymontana
sevilesi bir kitap. iki farklı animasyon filmi ve çizgi dizisi de vardır.

en sevdiğim bölümü paylaşıyorum.

günün birinde üzüntün geçince (üzüntüler günün birinde mutlaka geçer), beni tanımış olduğuna sevineceksin. hep dostum kalacaksın benim. benimle gülmek isteyeceksin. bazen, aklına esip pencereni açacaksın...dostların senin gökyüzüne bakıp güldüğünü görünce hayretler içinde kalacaklar. o zaman sen de onlara, yıldızlar beni hep güldürür, diyeceksin. aklını kaçırdığını sanacaklar. ben de sana iyi bir oyun oynamış olacağım...

eren bülbül

tonymontana
trabzon maçka'da eli kanlı pkk terör örgütü mensubu teröristlerce şehit edilen çocuk...

Henüz 15 yaşındayken almışlardı canını, yaşasaydı bugün 18 yaşına girecekti.

İyi ki varsın eren!

antidepresan

sessizlik
Psikiyatrlar tarafından en çok reçete edilen ilaç grubu. İyileştirmek bir tarafa insanı zamanla daha da beter etmektedir. Beyni uyuşturmakta ve insanların düşünmesini engellemektedir. Ama psikiyatrlara bakarsanız kesinlikle zararı yoktur ve gönül rahatlığıyla içilebilir.