personel taşımacılığı servisi

xeonopshobe
Personel taşımacılığında güvenilirlik son derece önemli bir faktördür. Mevaturizm.com.tr, güvenilirliği ön planda olan bir firmadır. İstanbul en iyi personel servisleri arasında yer alan Meva Turizm hizmetlerini en iyi şekilde sürdürüyor. Ülkemizde taşımacılık sektöründe tanınan ve dünya standartlarına uygun olarak hizmet veren firmamız Meva Turizm teknolojinin sağladığı her türlü imkanı kullanan ve çağa ayak uydurarak sürekli kendini yenileyen bir firmadır.

Sektöründe ortaya çıkan her bir yeniliğe öncülük eden ve ülkemizde yaygınlaşmasını sağlayan firmamız uzun yıllardır bu işi yapmakta olmanın verdiği tecrübe ile de müşterilerin ne istediğinin bilincinde olarak hareket etmektedir. Servis taşımacılığı hizmetinde tecrübenin, zamanlamanın ve güvenliğin öneminin bilincinde olan şoförlerimiz her türlü eğitim ve belgeye sahiptir.

Kurumsal firmalara ve çok sayıda çalışanın olduğu şirketlere sağlamakta olduğumuz personel taşımacılığı hizmetlerimiz planlı çalışma sistemimiz ile diğer taşıma firmalarına da örnek teşkil eder.

Personel servisi ve okul, etüt, kreş gibi kurumlara vermiş olduğumuz servis hizmetlerinde önceliğimiz tüm yolcularımızı güvenli bir şekilde zamanında ulaştırmaktır. Tüm çalışanlarımız için zaman ve planlı çalışma, güvenlik önlemleri, trafik kuralları gibi ayrıntılar oldukça büyük önem arz eder ve buna göre bir çalışma prensibi geliştirilir.

Her bir yolcumuz ailemizden birsi olarak kabul edilir ve tüm hizmetlerimiz buna göre şekillenir.

Öğrenci Taşımacılığında Güvenli Yolculuk

Geniş hizmet kapasitesine sahip olan firmamız büyük bir ulaşım ağına sahiptir. Her yönde hizmet veren araçlarımız her türlü güvenlik önlemi ile donatılmıştır.

Tüm araçlarımız 5 yaşından küçük ve tam kapasitede çalışabilen, hiçbir arızası olmayan araçlardır. Her bir aracımızda bulunan araç takip sistemleri, emniyet kemerleri, araç kameraları gibi ayrıntılarla araçlarımızın ve yolcularımızın güvenliğini sağlamak için alınabilecek her türlü önlem alınmıştır.

İstanbul servis taşımacılığı konusunda hizmetler bir tık uzağınızda sizleri bekliyor. Yolcularımız konforlu ve rahat koltuklarında seyahat ederken trafik stresi, aracın bozulması, araç içinin kirliliği gibi kötü sürprizlerle karşılaşmazlar. Yolcularımızın yapacağı tek şey arkalarına yaslanarak yazın serin kışın sıcak bir şekilde yolculuğun tadını çıkarmak olacaktır.