kurşun kaplama

xeonopshobe
Kurşun kaplama kurşun zırhlama firması arıyorsanız hoş geldiniz. Bir diğer adı Kurşun Zırhlama olarak da geçer. TAEK tarafından belirlenen Kurşun Kaplama aşamalarında yapılması gereken standartlar vardır. Bu standartlar çeşitlilik göstermektedirler. Standartlar kadar kaplama alanları da önemlidir. Kaplama yapılacak alan için öncelik bir rapor hazırlamak gerekmektedir.

Kurşun Kaplama Kurşun Zırhlama Firması

İstanbul Kurşun ve Metal Sanayisi'nin bu konuda alanlarında oldukça yetenekli ve uzman mühendislerle çalışmaktadırlar. Raporu olmayan alanlar için de mühendisleri ve son dönem teknolojilik cihazları ile kaplama yapılacak odanın şekline göre rapor hazırlamaktadırlar. Kaplama işinde kurşunun saflık derecesi de büyük önem taşımaktadır.

Yüzdelik vermek gerekirse saflığın %99.99 olması gerekmektedir. Radyasyona karşı dayanıklılığı ile kurşun cam ile aynı niteliklere sahiptir. Montajlaşmada, üst üste 4'er cm binilerle kaplama yapılır açık kalan alanlar kurşundan bantlarla kapatılır. Montaj işleminin sağlamlığı ve güvenilir yapıda olması, kullanıcıların sağlığını da o derece etkilemektedir.

Bu kadar etkili sağlamlık radyasyona da etkisi büyük olur tıpkı kurşun paravan gibi. İstanbul Kurşun ve Metal Sanayisi'nin müşterilerinin sağlığına karşı da oldukça hassastır. Öyle ki, kurşunun içerisindeki metalden dolayı kanser etkisine karşı kurşun kaplama sonrasında, kurşunun hava ile irtibatını kesme hizmetini sunarlar. Böylelikle müşterilerine daha sağlıklı bir ortam bırakmış olurlar.

Ayrıca vidasız montaj işlemi hizmetleri de kendisine özel bir nitelik sağlar. Vidasız montaj işleminde kaplama yapılacak alanda, Sols Cold yani soğuk jel uygulaması kullanılmaktadır.