hotspot çözümleri

xeonopshobe
Yurt ve oteller için hotspot çözümlerinden yararlanmak son derece önemlidir. Otellerde sunacağınız hotspot yazılımı ile müşterilerinizin kesintisiz internet keyfi yaşamasını sağlayabilirsiniz. Kurulumun da oldukça kolay olduğu hotspot çözümümüz ile platformdan bağımsız bir şekilde bu hizmeti alabilirsiniz. İşletmenizi büyütmek istediğiniz noktada altyapı yatırımlarını da arttırmanız gerekmektedir. Böyle durumda yeni lisans ücreti ödemeniz gerekebilir. Obifi ile platformdan bağımsız olarak çalıştığınızdan, yeni lisans ücreti masrafından da kurtulabilirsiniz.

Birden Fazla Hotspot Yayını Yapma Şansı

Ayrı profiller tanımlayarak müşterilerinizin ve çalışanlarınızın farklı ağlar aracılığı ile internete bağlanmasını sağlayabilirsiniz. Böylece de kontrolü kaybetmeden hizmet sağlamaya devam edebilirsiniz. Kolaylıkla kullanabileceğiniz panel üzerinde gerçekleştirebileceğiniz bu işlem ile çeşitli kurallar da oluşturarak kullanıcılarınızı yönlendirebilirsiniz.

Personelinizin T.C. kimlik numarası ile, müşterilerinizin ise oda numarası ile sisteme bağlanmasını sağlayabilirsiniz. Müşterilerinize bu sistem üzerinden farklı anketler de göndererek, hizmetleriniz ile ilgili hızlı geri bildirimler alabilirsiniz. Obifi otel hotspot yazılımı ile arzu ettiğiniz kullanıcıları kara listeye ekleyebilir, bu kişilerin oturumunu tek bir tık ile sonlandırabilirsiniz.

Farklı testlerden geçirdiğimiz ve entegrasyonunu tamamladığımız uyumluluk listemiz için bizimle iletişime geçebilir ya da websitemize hemen bir göz atabilirsiniz. Halihazırda kullandığınız cihaz listede yoksa bile bizimle görüşerek neler yapabileceğimizi konuşabiliriz. Otel hotspot yazılımı, 5651 hotspot loglama, yurt hotspot yazılımı ve 5651 loglama çözümleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.