hibya

darkdevil
basın emekçileri tarafından, emek yoğun sermaye ile hayata geçirilen hibya haber ajansı, sahip olduğu tecrübe ve birikimi yeniden harmanlayarak sektöre birçok yenilik getiriyor

hibya; haber ilan basın yayın ağı'dır.

uluslararası bir medya ağı olan hibya, halen 13 dilde yayın altyapısına sahip, bünyesinde 60'dan fazla haber sitesi bulunan ve her gün ağa dahil olan yeni katılımcılarla büyümesini sürdüren bir yapılanmadır. dil, din, ırk ve siyasi görüş ayrımı olmaksızın nitelikli habere odaklanan hibya, siyaset ve asayiş haberlerine ise cok sınırlı yer vermektedir. hibya, türkiye siyasi gündemi yerine, dünya ekonomi ve diplomasi gündemine odaklanmaktadır.

hibya haber ajansı'nın ulaştığı kitle, kendi aboneleri ile sınırlı değildir. sadece abonelerine değil, açık sistemi ile tüm medya kuruluşlarının haber kaynağıdır. medya iletişim ortaklıklarında ise her zaman vazgeçilmezinizdir.

hibya, tarafsız bir basın kuruluşudur.

hiç bir sermaye grubuna bağlı değildir. hiç bir siyasi yapıya dayanmamaktır. tamamen emek yoğun sermaye ile kurulmuştur. olması gerektiği gibi tarafsızdır.! herkese eşit uzaklıkta konumlanmıştır.

Entry hakkında yorumlar

bu başlıktaki tüm girileri gör